ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
2. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/01/19 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
3. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 11:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 12:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
6. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
9. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
10. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
11. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
13. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/01/19 15:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)
14. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτέρα 14/01/19 15:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)
17. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/01/19 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/01/19 13:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
19. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 13/01/19 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/01/19 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΘΗΣΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/01/19 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
22. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/01/19 11:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
23. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/01/19 11:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
24. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 13/01/19 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .)
25. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/01/19 13:15 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ)
26. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/01/19 16:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
29. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
30. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
31. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 13/01/19 11:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 13:15 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
33. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 09:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
35. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/01/19 17:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΣΑΪΝΗΣ Γ.
36. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 13/01/19 10:30 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ..
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
38. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/01/19 18:15 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
39. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 13/01/19 18:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/01/19 12:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/01/19 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
43. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 09:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/01/19 10:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.
46. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 13/01/19 18:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 12/01/19 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
48. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
49. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 19:15 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ..
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 12/01/19 13:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
51. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/01/19 11:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 12/01/19 11:30 ΤΖΙΩΤΗΣ ..
53. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 12/01/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 12/01/19 12:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
55. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 12/01/19 17:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 17:45 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ..
57. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/01/19 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στον Πειραιά
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top