Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής και της 5ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο στην Γ’ Εθνική

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και της 5ης αγωνιστικής για τον 7ο Όμιλο.

6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΛΚΙΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΤΖΙΒΑΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ΓΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 1.1 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΚΚΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΙΛΚΙΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΑΜΣ ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠΌ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
6 1.2 04/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
6 1.3 04/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
6 1.3 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
6 1.3 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΦΛΩΡΙΑΔΟΣ ΑΟ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
6 1.3 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΠΣ ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ –
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ –
ΛΕΥΚΑΔΑΣ

6 1.3 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ
6 1.3 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΥΔΡΙΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
6 1.4 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 1.4 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
6 1.4 03/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 1.4 04/11/18 18:30 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

6 1.4 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΜΕΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
6 1.4 04/11/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1904 ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
6 1.4 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
6 1.5 04/11/18 15:00 Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6 1.5 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
6 1.5 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡ. ΛΑΜΠΡ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΜΠΑΡΑΪΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
6 1.5 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
6 1.5 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
6 1.5 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π. ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΌ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 1.6 04/11/18 13:30 ΔΗΜ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
6 1.6 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΌ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΪΑΣ
6 1.6 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
6 1.6 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ Ο ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6 1.6 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΠΑΝΟΠ. ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
6 1.6 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΒΑΡΔΑΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
6 1.8 04/11/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
6 1.8 04/11/18 11:00 ΔΗΜ. ΒΛΑΧΙΩΤΗ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΕΚΚΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ –
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΛΑΜΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
6 1.8 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

6 1.8 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
6 1.8 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
6 1.8 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΛΛΑΝΑΣ-ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
6 1.8 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΖΑΚΥΝ. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΑΚΕΛΕΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ
5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΦΗΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ –
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΙΡΑΙΑ
5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΝΕΟΦΥΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
5 1.7 04/11/18 15:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής και της 5ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο στην Γ’ Εθνική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top