ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/11/18 15:00
11. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/11/18 15:00
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/11/18 15:00
13. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/11/18 15:00
14. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 04/11/18 15:00
17. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
19. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/11/18 15:00
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00
21. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00
22. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/11/18 15:00
23. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 04/11/18 15:00
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/11/18 15:00
25. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/11/18 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΟΨ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
27. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/11/18 15:00
28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/11/18 15:00
29. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/11/18 15:00
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00
31. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/11/18 15:00
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/11/18 15:00
33. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/11/18 15:00
36. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
37. ΠΕΥΚΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
38. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
39. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/11/18 15:00
40. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/11/18 15:00
41. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/11/18 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/11/18 15:00
43. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
44. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/11/18 15:00
45. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
46. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 03/11/18 15:00
47. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:30
48. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 04/11/18 11:00
49. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/11/18 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
51. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/11/18 15:00
52. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/11/18 15:00
53. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/11/18 10:30
54. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/11/18 11:30
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/11/18 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
57. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 03/11/18 15:00
58. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/11/18 11:00
59. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/11/18 11:00
60. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/11/18 11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/11/18 15:00
62. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
63. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/11/18 11:00
64. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/11/18 11:00
65. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/11/18 11:30
66. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/11/18 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/11/18 15:00
68. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
69. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/11/18 09:30
70. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/11/18 09:30
71. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 11:00
72. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/11/18 12:00

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top